pátek 29. ledna 2016

Cesta do Vídně....
...zítra už to bude 14 dní... je vidět, v jakém časovém skluzu se nacházím...ale věřím, že už brzo se zase potkám s realitou:-)

 Vyrazily jsme na nám známá místa...galanterka Zwei Glatt Zwei Verkehrt...a první úlovek do sbírky - Noro Kureyon 
Zwei Glatt Zwei Verkerht
Kafe v Museum Quartier a pak rychle do Laufmasche..
a můj druhý úlovek - Tussah Silk / Lace od DyeForYarn - 700 m hedvábí...a navíc kultovní logo...


Bylo dobře, z kavárny nedaleko nádraží se nám nechtělo, tak jsme vyrazily tak nějak těsně.........a nakonec se ukázalo, že tak nedaleko nádraží nebylo a my zažily (v kterém filmu jsem to viděla?) zběsilý běh na nástupiště, kde ještě stál vlak, úplně na konci.....a ten vlak odjel... a my se dívaly na jeho koncová světla....no takový mírně nedobrovolně prodloužený výlet do Vídně...na ten jen tak nezapomenu:-)


19 komentářů:

 1. Ach krása. Chystáme s Julii domškoláckou cestu po velkoměstech. Vídeň nás čeká v květnu společně s Londýnem. Musím načerpat hodně inspirace na galantérie :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásný program vás čeká:-) Galerie a galanterie - ideální program pro městskou turistiku:-)

   Vymazat
 2. Ty fotky z obchodů, to je jak pohled do cukrárny :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :-) pokušení jiného druhu a krásné kochání:-)

   Vymazat
 3. To je nádhera!! A moc mě zajímá to Noro, prozradíš, zda máš více než jedno klubíčko, a eventuelně, co se chystáš stvořit? Kureyon mne velice zajímá totiž.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koupila jsem jen jedno klubko a doufám ve Strokkur:-)
   http://www.ravelry.com/patterns/library/strokkur-3
   Před ním ale ještě 2 rozdělané svetry, ach jo...musím se překonat, abych nenahodila třetí...

   Vymazat
 4. Fotky nádherné ... ráda bych někdy jela s Vámi ... bez řečí a bez vymýšlení. Někdy třeba na podzim až se vrátím z cest.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Leni! Já jsem moc zvědavá na tvoje putování...třeba nám někdy něco společného vyjde:-)

   Vymazat
 5. Úžasné faldíkaté čepice ve výloze.
  A DyeForYarn, fakt super design:-)
  Těším se, co z nových klubíček vytvoříte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vybráno je, nejradši bych nahodila hned...ale první je na řadě vše rozpletené....jen kdyby přišla nějaká depka, tak nahodím - tím se mně vždycky spraví nálada:-)

   Vymazat
 6. Jéje! A v kolik jste se dostaly domů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zuzko, naštěstí jel hned za hodinu vlak, to byla dost klika:-) Psala jsem muži SMS, že jsme zůstali ve Vídni dýl a on mě moc hezky napsal, že hlavně, že to nevypadá na hotýlek:-)

   Vymazat
 7. Jojo, taky jsem zažila ujíždějící vlak. Několikrát - jako dojíždějící studentka. A jednou jsem pro jistotu zase zaspala a zajela daleko... :-D Ale z Vídně, to teda musí být větší vzrůůšo :-) A co jste teda dělaly? Že jsem tak zvědavá a není to tajné? Klubíčka nádherná, taky bych s váma ráda jela, pokud byste přibraly někoho (co takový zájezd do Vídně po galantériích?) a to Noro - nechcete ho taky zařadit do eshopu? Lenka K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jooo, to jsou zážitky:-) Zcela prozaicky jsme zůstaly na nádraží, koupily si třikrát dražší jízdenku než co jsme měly koupenou a vydýchávaly ten urputný běh...zjistila jsem, že už nejsem tak dobrý běžec na dlouhé tratě jako dřív:-) Noro zatím do eshopu nechystáme, ale nikdy neříkej nikdy, že:-)

   Vymazat
  2. No ale ta galanterní turistika, to není vůbec špatný nápad! Já bych s vámi riskla i ten zmeškaný vlak... :-) (A s sebou teda dost peněz na ten eventuální hotýlek.) :-)

   Vymazat
 8. Holky, vy si tak užíváte. Já nemohu opustit Jáíka na celý den

  Taky se mi jednou stalo, že mi ujížděl vlak přímo před nosem. jenže on mi z neznámého důvodu zastavil.

  A když jsem jezdila vlakem do práce, tak se nám jednou dvakrát stalo, že vlak přejel zastávku, strojvedoucí prostě zapomněl včas brzdit :-)

  OdpovědětVymazat
 9. Myslím, že zážitky mají být silné, jenom tak si je pamatujeme a nezapadnou nám v paměti:). Dyeforyarn je krásná, až po ní chvílí pošilhávám, co z ní bude?

  OdpovědětVymazat