pátek 28. října 2016

Meadow Grass a návlekyKAL jsem dopletla těsně před pletařským víkendem:-) Barvy jsem vybírala pro švagrovou, nevídáme se často, tak jsem z paměti lovila, jaké barvy si obléká - test i mé barevné paměti:-)
Tato kombinace se líbí i mě, pro malinovou mám slabost:-)

příze: Admiral Chianti (1 klubko) a Mille Colori Baby 52 (0,65 klubka) 
jehlice č. 3,5


První návod Vlněných sester - návleky Daenerys:-)
Celý ten dlouhý proces od nápadu, společného pletení s Katkou, zapisování textu k návodu, focení, několika korektur (stejně nás šotek neušetřil:-)) mě moc bavil. 
A pak to napětí při zveřejnění, budou se líbit?:-) 
Mám ještě větší respekt k těm, kteří navrhují a píšou návody na svetry:-)


Návleky jsem pletla z Malabriga Arroyo odstín Borrajas na jehlicích č.2,5:-)
Mám je u sebe skoro pořád:-) 


4 komentáře:

 1. Helenko, Meadow Grass máš krásně barevně sladěný :-)) No a návleky jsou skvělé, nahodila jsem je oba na jednu kruhovou jehlici a brzy je budu mít hotové :-) Pěkný návod :-) Budu dělat určitě ještě další :-)) Jsou to vlastně mé první pletené, zatím jsem je jen háčkovala :-) Hezký víkend :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Heli, šátek je nádherný, určitě se bude švagrové líbit :-) A návleky jsou moc povedené. Úžasnou věc jste s Katkou vymyslely. Přeji Vám spoustu dalších skvělých pletacích nápadů. Pavla

  OdpovědětVymazat
 3. Šátek jsem již chválila, a musím opět. Výběr barev se ti moc povedl.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ty bezprsťáky jednou musím mít taky upletené, jsou famózní! No vy dvě s Katkou jste prostě pletařinky na pravém místě....a mimochodem ta barva je fakt taky moje oblíbená. :-)

  OdpovědětVymazat