sobota 18. ledna 2014

home, sweet home....

Muž odjel na hory...Tomíka od začátku týdne střídavě bolí v krku, kašle, bolí ucho...takže program jasný...užít si home, sweet home...

Čas si každý z nás naplňuje svými radostmi :


Rukáv svetříku pro maminku mé kamarádky (na fotce ten vlevo) - blížím se do finále, jupííí


Jedna z asi dvěstě fotek - pokus o autoportrét hlavy s čepicí MollyNávod: Molly (upravená verze)
Příze: Drops Lima 
Jehlice  č. 4

A hoši měli své zábavy:

A ještě milá vzpomínka:

Pletařský večírek u Tří ocásků byl parádní a potěšil i mé srdce neustále vyhledávající nové přírůstky do komody s přízemi. Díky OnegRH, že své krásné kousky vzala s sebou - nááádhera....už spřádám plány, co že z toho nakonec bude:-)
6 komentářů:

 1. Teda vy máte zvířátek, že by jim snad i Noemova archa byla těsná :) A ten detail na tom svetříku, ty povolená očka jakoby... moc se těším na finále :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zvířátek je doma opravdu hodně a to na fotce je tak polovina:-) Já už se na finále taky těším, už aby to bylo:-))

   Vymazat
 2. To já taky.A ta čepice,ta je parádní.

  OdpovědětVymazat
 3. Zdravím přes kopeček, červené pletení vypadá dobře a zajímavě, jsem zvědavá na výsledek. Máme stejný koberec a stejnou hromadu zvířat různých velikostí, u nás jsou velmi oblíbena, tak je jich hodně. A to kubko od OnegRH, to je luxusní záležitost! Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Petro! Taky zdravím přes kopec:-) Já už se hlavně těším, až nahodím něco nového:-) Už to trvá nějak dlouho, tak jen doufám, že se to bude líbit a sedět:-) Tak to je dobrá náhoda s kobercem a zvířaty:-) těším se za týden!

   Vymazat